30 stycznia 2022 będziemy grać dla zapewniania najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Bądźcie z nami podczas #wosp2022! Zabierzcie z sobą rodzinę, znajomych i wspólnie stwórzmy letnią zadymę w środku zimy!

 

Zbieramy Sztab i bierzemy się do pracy. Chcesz nam pomóc w czasie Finału? Zgłoś się do Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury. 

Od 18 listopada (godz. 13.00) rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy. Informacje dotyczące wolontariatu uzyskasz pod adresem: sylwia.firlet@szok.info.pl lub telefonicznie: 61 29 21 307. Zachęcamy dotychczasowych niezawodnych Wolontariuszy i nowych, równie pełnych zapału!

Już dziś możecie pobrać i wypełnić Ankietę Wolontariusza po wcześniejszym zapoznaniu się z Regulaminem Wolontariusza. Wyrażenie zgody na uczestnictwo w zbiórce publicznej 30. Finału zobowiązuje Wolontariusza do przestrzegania postanowień regulaminu.

 

W dniach 10.12.2021 r. – 30.01.2022 r. możliwa będzie zbiórka publiczna do Sztabowych Puszek Stacjonarnych w firmach lub na stoiskach sztabowych. Ilość Sztabowych Puszek Kwestarskich jest ograniczona. Od 18 listopada (godz. 13.00) ruszamy z ich rejestracją. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny do pobrania tutaj. Dokładnie wypełniony i opieczętowany należy dostarczyć do Sztabu po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem Sztabowej Puszki Stacjonarnej lub wypełnić na miejscu.

Szczegóły programu imprezy finałowej, fanty na licytacje… znajdziecie wkrótce w wydarzeniu ➡ dyskusja. Zdecydowaliśmy się – dla przejrzystości – założyć oddzielnego Facebooka Sztabu w Szamotułach. Tam będziemy informować na bieżąco o kolejnych pomysłach, decyzjach i darach serc. 

No i oczywiście czekamy na Wasze fanty!

Więcej w wydarzeniu: tutaj.

Dodaj komentarz