Szamotulski Ośrodek Kultury Instytucja Kultury
ul. Dworcowa 43
64-500 Szamotuły

NIP: 787 19 04 731

Sekretariat
tel.: 61 29 213 07
tel./fax: 61 29 24 754
e-mail: sekretariat@szok.info.pl

 

Dyrektor: Piotr Michalak piotr.michalak@szok.info.pl

Sekretariat: Edyta Dyzert – sekretariat@szok.info.pl

Księgowość: Agnieszka Michalska – a.michalska@szok.info.pl

 

Instruktorzy:

  • Aleksandra Słomińska – aleksandra.slominska@szok.info.pl
  • Sylwia Firlet – sylwia.firlet@szok.info.pl
  • Jarosław Bogacki – jarek.bogacki@szok.info.pl
  • Damian Kłaczkiewicz – damian.klaczkiewicz@szok.info.pl
  • Anna Stachowiak – anna.stachowiak@szok.home.pl 
  • Milena Kolat-Rzepecka – milena.kolat-rzepecka@szok.info.pl

 

Kierownik kina Halszka – Iza Szymańska-Troszczyńska
kino@szok.info.pl, tel. 61 29 20 031

 

INFORMACJA

Składki za sekcje należy regulować w sekretariacie w godzinach 8.00-16.00

lub na konto
w PKO BP S.A. Oddział w Szamotułach:

Szamotulski Ośrodek Kultury Instytucja Kultury
ul. Dworcowa 43, 64-500 Szamotuły
nr konta 50 1020 4128 0000 1802 0006 9021

Podając  imię i nazwisko uczestnika, nazwę sekcji oraz za jaki miesiąc jest składka.