Po wakacyjnej przerwie, wracamy na koncertową scenę Halszki! Na pierwszy z jesienno-zimowych koncertów zapraszamy już 29 września. Dwie znakomite kapele: Rock and Fire oraz The Old Band i dwa niezależne koncerty! Artyści promować będą w Szamotułach swoje pierwsze krążki. Otwarcie muzycznego sezonu serwujemy za jedyne 9 zł (w przedsprzedaży)! Dodatkowo wśród publiczności rozdamy zespołowe koszulki i ciepłe jeszcze krążki. Wszystko dla cudownej szamotulskiej publiczności.

Rock and Fire to energia płynąca z miłości do muzyki, przyjaźni i doświadczenia scenicznego. To wszystko zaowocowało stworzeniem doskonale brzmiącego projektu. Jest nam niezmiernie miło, że artyści z Rock And Fire na premierę swojego pierwszego krążka wybrali nasze miasto, naszą scenę i wspaniałą szamotulską publiczność!
Komponując czerpali z najlepszych wzorców rock and roll’ a i reggae. Ich energetyczna muzyka przenika się harmonijnie z mądrością słowa. Świetny wokal, niesamowita sekcja rytmiczna uzupełniona o nieziemskie dęciaki: saksofon, trąbkę i puzon.
Zespół został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność na festiwalu „Tarnów Polskiej Piosenki” a także przez słuchaczy rozgłośni radiowych. Debiutowali w Muzycznej Jedynce. Posłuchaj!

? Znany w Szamotułach, także z akcji charytatywnych, The Old Band, to finaliści przeglądu kapel rockowych PIEC 2016. Znaleźli się w pierwszej dwudziestce (z 249) Festiwalu „Miasto Rocka” i dzielnie walczyli o „złotą kartę”. Byli gośćmi legendy rocka Grzegorza Kupczyka i zespołu Ceti. Mimo krótkiego stażu (debiut w 10’ 2016) zagrali kilkadziesiąt koncertów m. in. we Wrocławiu, Żaganiu, Poznaniu, Pile, Chodzieży, także zamykając Dni Europy w Gross-Gerau. Grają własne utwory, śpiewają „po naszemu” i realizują marzenia. Posłuchaj!

 

Zapraszamy! Bilety w cenie 9 zł (przedsprzedaż), 15 zł (w dniu koncertu) dostępne są w kinie Halszka, ośrodku kultury i on-line.

Dodaj komentarz