Klub Przedszkolaka – nowa formuła od września 2017

Nauka komunikowania własnych potrzeb i wyrażania emocji oraz ćwiczenie samodzielności. Zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i myślenia operacyjnego. Radosna aktywność. Rozwój koncentracji i pamięci dziecka. Ćwiczenie koordynacji wzrokowo-słuchowej, rozwijanie świadomość ciała oraz dużej i małej motoryki. Zabawa w czytanie metodą globalną Glena Domana oraz rozwijanie zdolności matematycznych (zgodnie z założeniami prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej). Zajęcia umuzykalniające (metoda Carla Orffa), oparte na aktywnym słuchaniu muzyki (Betti Strauss). Wprowadzenie w świat języka angielskiego poprzez śpiewanie i zabawę. Grupy maksymalnie 12-osobowe. Rodzic/Opiekun może w nich uczestniczyć, zgodnie z indywidualnymi potrzebami dziecka.

Zapisy u prowadzącej.
PROWADZĄCA: Jolanta Siuda-Lendzion, tel. 600 635 218
WIEK: 1,5-3,5 lat
KOSZT:
100 zł na miesiąc (1 raz w tygodniu)
120 zł na miesiąc (2 razy w tygodniu)
150 zł na miesiąc (3 razy w tygodniu)

ZAJĘCIA:
– dzieci w wieku 1,5-2,5 lat 
wtorek, czwartek, godz. 9.00-10.30
– dzieci w wieku 2,5-3,5 lat
wtorek, środa, czwartek, godz.11.00-12.30 

Pierwsze zajęcia w sezonie 2017/2018 – 5 września

 

____________

Historia klubu:

Warsztaty muzyczno-plastyczne z elementami edukacji przedszkolnej. To pierwszy krok w kierunku adaptacji w grupie rówieśników, zdobywania fascynującej wiedzy, odwagi społecznej i umiejętności współdziałania. To zajęcia adaptacyjne, podczas których dzieci poznają: zasady panujące w przedszkolu, rytm przedszkolnego dnia, podstawy edukacji przedszkolnej (zgodnej z wytycznymi MEN), umiejętności samoobsługowe potrzebne w przedszkolu oparte na: Metodzie Dobrego Startu (w adaptacji Marty Bogdanowicz). Każdy uczestnik naszych zajęć może się skonsultować z psychologiem dziecięcym na temat rozwoju dziecka i zasięgnąć porady na temat wychowania. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z przygotowaniem dziecka do przedszkola. Zapisy u prowadzących.
Wyposażenie: kapcie na zmianę i picie.
PROWADZĄCY: Ideownia, szok@ideownia.pl, tel. 784 331 735
WIEK: 1,5-3,5 lat
KOSZT: 100 zł za miesiąc (płatność u prowadzącego) lub 15 zł za zajęcia
ZAJĘCIA: wtorek i czwartek, godz. 9.30-10.30 dzieci w wieku 1,5-2,5 lat
wtorek i czwartek, godz. 10.45-12.00 dzieci w wieku 2,5-3,5 lat

Pierwsze zajęcia w sezonie 2016/2017 – 6 września

10 komentarzy on KLUB PRZEDSZKOLAKA – CHCĘ, POTRAFIĘ, UMIEM – nowa formuła!

 1. paulinak napisał(a):

  Ile kosztują zajęcia w klubie przedszkolaka i jak często się. odbywają?

 2. Szok napisał(a):

  Zajęcia we wtorki i czwartki, do wyboru godz. 9.20, godz. 10.30 lub godz. 11.40
  Koszt 140 zł za miesiąc.

  Bliższych informacji udziela p Ewa Graczyk, tel. 0-600 430 331.

 3. Anna napisał(a):

  Czy nadal zajęcia kosztują miesięcznie 140 zł? Jak długo trwają zajęcia (od godz. ? do godz. ?). Chciałabym aby mój synek (2 lata) w nich uczestniczył. Proszę o informacje dotyczące grupy w tym wieku. Dziękuję

 4. szok napisał(a):

  Na wszystkie pytania ma Pani odpowiedź w powyższej informacji. Zapraszamy! W przypadku szczegółowych pytań jest podana osoba do kontaktu. Szamotulski Ośrodek Kultury

 5. Emilia napisał(a):

  Szkoda, że zajęcia nie są później…ja pracuję do 16, dużo mam zapewne też, a bardzo chciałaby aby dziecko uczestniczyło w zajęciach. Nie ma szans na późniejsze godziny zajęć?

 6. szok napisał(a):

  Niestety nie ma szans. Na późniejszą godzinę (16.30) zapraszamy do Klubu Malucha (szczegóły w kolumnie po prawej stronie). Szamotulski Ośrodek Kultury

 7. Justyna napisał(a):

  Mam pytanie,
  czy dziecko może zacząć uczęszczać na te zajęcia w dowolnym momencie roku? czy to działa w systemie semestralnym, czy w wakacje również są zajęcia??

 8. szok napisał(a):

  Startujemy we wrześniu. Jednak dziecko może dołączyć także w późniejszym terminie. Zapraszamy!

 9. Ania napisał(a):

  Fajne zajęcia.dobrze prowadzone.

 10. Ania napisał(a):

  Fajnie by było zaprosić znów do SZAMOTUL teatrzyk dla dzieci.Bajki z malowanej skrzyni były super.brakuje takich spektakli dla maluszków.

Dodaj komentarz