Zapraszamy na wakacyjne seanse za jedyne 5 zł.
Bilety dostępne są w kasie SZOK, w kinie Halszka oraz on-line: http://kino.szok.info.pl/bilety/ (koszty operacyjne on-line +1 zł). 

 

 

środa23 sierpnia, godz. 17.00

ANIMACJA MIŚ BAMSE W LESIE ZŁODZIEI – dubbing
(prod. Szwecja 2014, polska premiera: 07.07.2017), familijny, reżyseria: Christian Ryltenius,
czas trwania: 65 min.
Bamse musi chronić swoją babcię przed złym lisem Reynardem. Niestety, ta zostaje porwana, co uniemożliwiło jej zrobienie miodu, który czyni Bamse najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Postanawia zatem wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwoli im przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=lMbcy7NirqA
Wiek: od 4 lat.
Koszt: 5 zł.
Miejsce: kino Halszka.

 

Za nami:

czwartek3 sierpnia, godz. 17.00

Przedstawienie PIOTRUŚ PANRetransmisja z Teatru Narodowego w Londynie
Spektakl z cyklu „National Theatre Live” (przedstawienie z lektorem). Na podstawie sztuki Sir Jamesa Matthew Barrie’go. Spektakl powstał w koprodukcji National Theatre i Bristol Old Vic. Reż. Sally Cookson.
Czas trwania: 150 min. (w tym przerwa 20 min.)
Wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego, dorastają… Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się  z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód.
Orgia magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.
Wiek: od 7 lat.
Koszt: 20 zł normalny/18 zł ulgowy.
Miejsce: kino Halszka.

PRZEDPREMIEROWA ANIMACJA O CZYM SZUMI LAS – dubbing
(prod. Norwegia 2016, polska premiera: 25.08.2017), reżyseria: Rasmus A. Sivertsen,
czas trwania: 75 min.

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=87dgk8p7EdM
Wiek: od 6 lat.
Koszt: 5 zł.
Miejsce: kino Halszka.

środa – 16 sierpnia, godz. 17.00

PREMIEROWA ANIMACJA NIEDOPARKI – dubbing
(prod. Czechy/Słowacja/Chorwacja 2016,
polska premiera: 11.08.2017), familijny,
reżyseria: Galina Miklínová,
czas trwania: 83 min.
Niedoparki są niewielkimi stworzeniami zamieszkującymi wszystkie ludzkie mieszkania
– również Twoje. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien,
a poza tym zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary – taką mają zasadę. Ponadto, przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy
– w ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę! Film jest adaptacją książek pary czeskich autorów Pavla Šruta i Galiny Miklínovej.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Lv6hGpj_BpI

Wiek: od 4 lat.
Koszt: 5 zł.
Miejsce: kino Halszka.

środa – 16 sierpnia, godz. 19.00

ANIMACJA NAZYWAM SIĘ CUKINIA – dubbing
(prod. Szwajcaria/Francja 2016,
polska premiera: 02.06.2017), animacja/dramat/komedia,
czas trwania: 66 min.
Po niespodziewanej śmierci swojej mamy dziewięcioletni chłopiec zwany Cukinią zaprzyjaźnia się z sympatycznym policjantem Rajmundem i trafia do domu dziecka, w którym mieszkają inne dzieci w jego wieku. Początkowo Cukinia ma problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca, nie zawsze dogaduje się ze wszystkimi. Stopniowo jednak znajduje sobie przyjaciół i kiedy zajdzie taka potrzeba, będzie mógł liczyć na ich wsparcie.

Zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=OSth64wByak
Wiek: od 10 lat.
Koszt: 5 zł.
Miejsce: kino Halszka.

Dodaj komentarz