Szamotulski Ośrodek Kultury

Flażoleciści na najwyższym podium

Ocena 0/5

W piątek 13 grudnia w Pamiątkowie odbył się już po raz VI Powiatowy Konkurs Flażoletowy. Wzięło w nim udział dwoje podopiecznych Przemysława Wawrzyniaka, prowadzącego sekcję flażoletową SzOK - Jagoda Słupińska oraz Stanisław Spychała. Oboje zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Jagoda nie po raz pierwszy, dla Stasia zaś był to niezwykle udany debiut (a uczy się gry dopiero drugi rok).

Zachęcamy do muzykowania z nami! Mamy jeszcze wolne miejsca. Więcej o działaniu sekcji na: https://szok.info.pl/nauka-gry-na-flazolecie.html

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności