Szamotulski Ośrodek Kultury

Koncert noworoczny 2025 HOLA MEXICO!

Ocena 0/5

Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły Piotr Michalak i starosta szamotulski Beata Hanyżak zapraszają na KONCERT NOWOROCZNY - HOLA MEXICO w wykonaniu ORKIESTRY SYMFONIKÓW BYDGOSKICH.

Hala Wacław przy Centrum Sportu | 5 stycznia 2025 | godz. 17.00

Zaproszenia dostępne w:
—  Urzędzie Miasta i Gminy Szamotuły, w Biurze Obsługi,
—  Starostwie Powiatowym,
—  Centrum Sportu Szamotuły,
oraz u nas w ośrodku.

Liczba miejsc ograniczona.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności