Szamotulski Ośrodek Kultury

Seniorzy na majówce w Nojewie - relacja, 02.05.2024

Ocena 0/5

Rokrocznie klubowe seniorki i klubowi seniorzy SzOK ochoczo wyruszają w Wielkopolskę, by w okolicznościach przyrody, czy jak tym razem kolejnictwa, przywitać miesiąc maj. Odwiedzili zabytkowy dworzec kolejowy - Stacji Nojewo zaadoptowany przez sympatycznego właściciela Tomasza Węsierskiego na muzeum pełen eksponatów z historii kolejnictwa. Seniorzy nie oparli się także przejażdżce napędzanymi ręcznie drezynami po najpiękniejszej trasie kolejowej Wielkopolski.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności