Szamotulski Ośrodek Kultury

Spotkanie z alpinistami i podróżnikami „W stronę gór”

Ocena 0/5

Szamotulski Ośrodek Kultury, Muzeum Zamek Górków oraz Stowarzyszenie Irbis zapraszają na Spotkanie z alpinistami i podróżnikami „W stronę gór”1 marca o godz. 16:00 w sali koncertowej Muzeum Zamek Górków.

 

Bohaterami spotkania będą:
Mirosław Matusik i Mikołaj Rybak – alpiniści, wspinacze, podróżnicy i miłośnicy niekomercyjnych wypraw. Opowiedzą o przygotowaniach do długich i samodzielnych wypraw w góry wysokie, planowaniu, sytuacjach awaryjnych i zagrożeniach wynikających ze złego przygotowania
Tomasz Majcherski - z zawodu trener i dietetyk. Prowadzi swoje studio treningowe HomeFit3D. Z zamiłowania pasjonat gór i ich eksploracji w każdy możliwy sposób. Od szlaków turystycznych poprzez wspinaczkę do uprawiania skitouringu, zahaczając też o loty paralotnią.
Lu Cas Extrem (Łukasz Filipkowski) - od Babiej Góry do Himalajów w 3 lata, 4 himalajskie sześciotysięczniki w 20 dni solo.
Leszek Piszczyk - miłośnik górskich przygód i zdobywania najwyższych szczytów. Do zdobycia Korony Europy została mu ostatnia góra w Kazachstanie. Marzy o zdobyciu Korony Ziemi. Ma już cztery z siedmiu szczytów za sobą!

Wstęp wolny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności