Szamotulski Ośrodek Kultury

Trio – Kuropaczewski/Frąckiewicz/Miler

Ocena 0/5

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Trio – Kuropaczewski/Frąckiewicz/Miler, czyli na muzyczne Buenos Aires z premierą albumu „Victoria” (możliwość zakupu z autografami).

tango z jazzem | nostalgia z ekspresją | wirtuozowski pazur | temperament | radość wspólnego grania:

Łukasz Kuropaczewski – gitara 
Maciej Frąckiewicz – akordeon 
Bartłomiej Miler – instrumenty perkusyjne

Aula Szkoły Muzycznej | 23 marca | godz. 17.00
 
Bilety: 30 zł dostępny w kasie ośrodka i online na: https://tiny.pl/6xvw9y_3

Współorganizator: PSM I st. im. Wacława z Szamotuł w Szamotułach

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności