Niedzielne wspomnienie z sobotniego wieczoru…Przy Leśnym Atelier gościliśmy "Warsiński Trio" – trzech znakomitych muzyków, którzy poruszyli publiczność swoją wrażliwością i brzmieniem.Dziękujemy za piękny koncert i wspólnie spędzony czas!