Szamotulski Ośrodek Kultury

"Rowerowe Szamotuły" - warsztaty, 25.10.2025

Ocena 0/5

Laureaci konkursu na plakat promujący "Rowerowe Szamotuły" doczekali się realizacji nagrody niespodzianki, czyli warsztatów przeprowadzonych w sobotę 25 października przez naszego grafika Damiana Kłaczkiewicza. Oto barwne, pomysłowe i pełne rysunkowej pasji efekty ich pracy.
Raz jeszcze gratulujemy zwyciężczyni tegorocznej edycji konkursu Joannie Kubiak (kl. 7 SP w Brodziszewie) oraz wyróżnionym: Dawidowi Mańczakowi (kl. 1a), Arkadiuszowi Mańczakowi (kl. 4b) ze SP w Pamiątkowie | Zofii Brodawce (kl. 2), Marcelowi Trochimowiczowi (kl. 2), Marii Szczechowiak (kl. 3), Lenie Drasik (kl. 5) i Martynie Frąckowiak (kl.6) ze SP w Brodziszewie | Kornelii Jankowskiej (kl. 4), Sarze Janasiak (kl. 4a), Mii Janasiak (kl.   ze SP 3 w Szamotułach | Filipowi Górskiemu (kl. 5a) ze SP 2 w Szamotułach oraz Natalii Stieler (kl.7a) ze SP w Otorowie.

Nagrody wraz z materiałami na warsztaty ufundowali: Pracownia Architektoniczna Między Kreskami Szymon Kałużyński i La Pesca Instytut Zdrowia i Urody. Dziękujemy!

Galeria zdjęć

01 02 11 03 04 05 06 07 08 10 10a 10b 10c 12 13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności