Nowa grupa SENSOMOTORYKI DLA MALUSZKA!
Mamo/Tato! Tworzymy nową grupę SENSOMOTORYKI DLA MALUSZKA w wieku 10-12 miesięcy.
Wykorzystując zmysły dzieci lepiej poznają świat, udoskonalą swoje sensoryczne umiejętności u przez kreatywną zabawę w grupie rówieśniczej rozwiną nowe. Spotkania będą wzbogacone o zajęcia muzyczno-gimnastyczne dla malucha i Zumbii angielski z elementami tańca.
- zajęcia: piątek, godz. 11.45-12.15 - poziom 3, sala 3.1
- zapisy i płatność u prowadzącej: Katarzyna Kotlińska, tel. 783 613 995
- koszt: 35 zł za spotkanie


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!