Pierwszy koncertowy wakacyjny weekend
Szykuje się nam drodzy Państwo piękny i różnorodny muzycznie weekend.
W sobotę 1 lipca nowy projekt „I AM ROCK 'N' ROL” Damiana Ukeje na Rynku. W niedzielę 2 lipca natomiast w wirydarzu klasztoru franciszkańskiego odbędzie się pianistyczny koncert Bożeny Sitek, laureatki Międzynarodowego Festiwalu Poloneza w Warszawie. Pianistka wykona recital muzyki filmowej. Zabrzmią m.in. „Noce i dnie” Waldemara Kazaneckiego, „W małym kinie” Władysława Szpilmana, czy „Gabriel's Oboe” z filmu „Misja” Ennio Morricone. Czyż można wymarzyć sobie piękniejsze miejsce na taki koncert...
Zapraszamy. Na wszystkie koncerty letnie Szamotulskiego Ośrodka Kultury wstęp wolny.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!