Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Niedzielne wspomnienie z sobotniego wieczoru…
Przy Leśnym Atelier gościliśmy "Warsiński Trio" – trzech znakomitych muzyków, którzy poruszyli publiczność swoją wrażliwością i brzmieniem.
Dziękujemy za piękny koncert i wspólnie spędzony czas!